Zabiegi na usta wymagają dużego doświadczenia I precyzji ze strony lekarza. Usta powinny być zharmonizowane z twarzą, bo na nich w pierwszej kolejności skupiamy wzrok. Jędrne, nawilżone usta to ważny atrybut piękna, nie tylko kobiet lecz także mężczyzn. W Derma Clinic zawsze dbamy o naturalny I świeży efekt końcowy. Szczegółowa analiza symetrii twarzy, proporcji pozwala na podkreślenie jej naturalnego piękna. Każde usta są inne, różnią się kształtem, jędrnością, kolorem, czasem bywa obecna asymetria, dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście i pełne zaangażowanie lekarza.

EFEKTY ZABIEGU:

• modelowanie ust
• poprawa konturu
• nadanie objętości
• uniesienie kącików ust
• nawilżenie ust
• korekta zmarszczek wokół ust

Przed zabiegiem omawiamy cel i plan zabiegu. Ustalamy, czy zostanie wykonane modelowanie, powiększenie lub nawilżenie ust, troszcząc się jednocześnie o pełen komfort pacjenta. Zabieg wykonywany jest preparatem na bazie kwasu hialuronowego, rodzaj, ilość I gęstość kwasu jest dostosowana do potrzeb pacjenta. Pracujemy na produktach bezpiecznych, przebadanych klinicznie, posiadających certyfikat medyczny, zatem bez obaw mogą być stosowane podczas proponowanych zabiegów.

W Derma Clinic stosujemy nowoczesne techniki iniekcji, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem lekarza dają spektakularne efekty. Staramy się by każdy zabieg podkreślał urodę I był dopasowany do proporcji twarzy pacjenta. Iniekcje z kwasem hialuronowym pozwalają również hamować I odwracać procesy starzenia. Z upływem lat dochodzi do zmniejszania powierzchni ust, ich zapadania się, pojawiania się zmarszczek oraz utraty koloru. Dzięki zabiegom usta mogą zyskać dawny wygląd.

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST

Usta to niezwykle ważny obszar stanowiący o pięknie twarzy, są elementem mimiki wyrażającym emocje I niezmiennie wpływają na atrakcyjność. Usta postrzegamy jako symbol zmysłowości I atrybut seksualności. W celu osiągnięcia pełnych, nawilżonych ust, mieszczących się w obecnych kanonach piękna, ale z zachowaniem naturalnych proporcji twarzy w stosujemy nowoczesne techniki zabiegowe. Obecny standard określający proporcje ust, a przez to ich atrakcyjność to stosunek 3:5 (dolna warga) I 2:5 (górna warga). W Derma Clinic stosujemy w tym celu preparaty, które dostosowują się naturalnie do delikatnej tkanki ust, nie przemieszczają się I długo utrzymują (do 12 miesięcy).

NAWILŻENIE UST

Zabieg nawilżenia ust kierowany jest do osób, u których występują nieestetyczne pęknięcia I suchy wygląd. Pacjent uzyskuje długotrwałe nawilżenie ust, wypełnienie drobnych zmarszczek I jędrność ust.

STARZENIE UST I TKANEK WOKÓŁ UST

W obrębie ust obserwujemy objawy utraty kolagenu w postaci:
• zmarszczek pionowych
• utraty objętości I jędrności ust
• zmarszczki I linie marionetki
• opadające kąciki ust
Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie tylko usuwają objawy starzenia lecz także
zapobiegają pojawianiu się ich w przyszłości. Dzięki iniekcjom stymulujemy produkcję kolagenu I
elastyny, a sam kwas decyduje o elastyczności skóry oraz posiada zdolność do zatrzymywania wody.

PRZECIWWSKAZANIA:

• ciąża I okres karmienia piersią
• aktywna infekcja w miejscu podania
• aktywne choroby autoimmunologiczne z grupy kolagenoz

W Derma Clinic stosujemy tylko produkty o wysokim profilu bezpieczeństwa, z certyfikatem medycznym.