Klasyczny zapach INVAME o ponadczasowej stylistyce. 5 wariantów wykonania obudowy, personalizacja grawerem lub poprzez druk cyfrowy i 8 zapachów sprawia, że możliwości konfiguracji tego produktu są nieskończone.

Wybierz obudowę

Aluminiowa obudowa

Sam zapach i materiał, w którym go umieścimy to jednak nie wszystko – potrzebujemy jeszcze subtelnego, eleganckiego etui, które będzie pasować do wnętrza naszego samochodu. Dlatego wybraliśmy aluminium jako jeden z pierwszych materiałów, jakie kiedykolwiek zastosowaliśmy.

SILVER PLAIN

BLACK

OLIVE

SILVER BRUSHED

BLACK BRUSHED

Każdy z naszych zapachów składa się z trzech elementów. Aluminiowa obudowa z nadrukiem lub grawerem, polimerowych element zapachowy o trwałości 45 dni i uniwersalnych uchwyt do zamocowania w kratce wentylacyjnej Twojego samochodu.

Niezwykła kolekcja, która zaspokoi gustanajbardziej wymagających klientów.

Opakowania Premium

Zapachy Premium Aluminium dostępne są w 3 specjalnie zaprojektowanych opakowaniach. Pierwszy zawiera produkt wraz z wkładem, drugi zawiera 2 wkłady. Trzeci to pudełko z efektem wow, które jeszcze bardziej podkreśli jakość zapachów INVAME. Nasze zapachy lubią się wyróżniać dlatego istnieje możliwość zamówienia specjalnego ekspozytora.

Zapachy

Stworzone przez najlepszych europejskich specjalistów sztuki perfumeryjnej. Odmienią wnętrze każdego samochodu. Poznaj bliżej gamę naszych zapachów. Możesz również zaprojektować swój własny razem z INVAME!

Juicy

APPLE & CINNAMON

RELAXING

TROPICAL FRUITS

Fresh

LEMON GRASS

REFRESHING

SEA BREEZE

SENSUAL

LEATHER & WOOD

Oriental

SPICE & WOOD

Modern

FRUIT & FLOWERS

Intensive

PLUM & COCONUT