Zapachy samochodowe personalizowane żywicą polimerową to najlepszy wybór, jeśli interesują Cię kolorowe wzory. Dzięki prostokątnemu kształtowi możliwe jest umieszczenie w projekcie wielu detali.

Wybierz obudowę

Szczegóły pełne barw

Sam zapach i materiał, w którym go umieścimy to nie wszystko. Smukłe obudowy o nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce, których jakość podkreślają specjalnie zaprojektowane wzory. Świetnie dopełnią przestrzeń każdego pojazdu.

Każdy z naszych zapachów składa się z trzech elementów. Plastikowa obudowa z nadrukiem, polimerowy element zapachowy o trwałości 45 dni, plastikową obudowę i uniwersalny uchwyt do zamocowania w kratce wentylacyjnej Twojego samochodu.

Niezwykła kolekcja, która zaspokoi gustanajbardziej wymagających klientów.

Opakowania Premium

Zapachy Premium Aluminium dostępne są w 3 specjalnie zaprojektowanych opakowaniach. Pierwszy zawiera produkt wraz z wkładem, drugi zawiera 2 wkłady. Trzeci to pudełko z efektem wow, które jeszcze bardziej podkreśli jakość zapachów INVAME. Nasze zapachy lubią się wyróżniać dlatego istnieje możliwość zamówienia specjalnego ekspozytora.

BLISTER Z PRODUKTEM I WKŁADEM

BLISTER Z DWOMA WKŁADAMI

PUDEŁKO

Classic Solid

Ilość

50 szt

Waga

1,75 kg

Wymiary

520x185x145

Karton zbiorczy ilość

500 szt

Karton zbiorczy waga

19,00 kg

Karton zbiorczy wymiary

530x380x770

Reffile Solid

Ilość

80 szt

Waga

1,85 kg

Wymiary

520x185x145

Karton zbiorczy ilość

800 szt

Karton zbiorczy waga

20 kg

Karton zbiorczy wymiary

530x380x770

Zapachy

Stworzone przez najlepszych europejskich specjalistów sztuki perfumeryjnej. Odmienią wnętrze każdego samochodu. Poznaj bliżej gamę naszych zapachów. Możesz również zaprojektować swój własny razem z INVAME!

Juicy

APPLE & CINNAMON

RELAXING

TROPICAL FRUITS

Fresh

LEMON GRASS

REFRESHING

SEA BREEZE

SENSUAL

LEATHER & WOOD

Oriental

SPICE & WOOD

Modern

FRUIT & FLOWERS

Intensive

PLUM & COCONUT